Doblo Elektrikli Özellikleri - Doblo Elektrikli Fiyatı

Fiat Doblo Elektrikli Fiyatı ve Özellikleri

Fiat Doblo Elektrikli Fiyatı ve Özellikleri Türkiye’nin en çok kullanılan ticari otomobillerinden biri olan Fiat Doblo yavaş yavaş elektrikleniyor. Tofaş’ın fabrikasında aracın geliştirilme süreci uzun zamandır devam ediyor. Aracın seri üretimine başlanmasına... Read more »
Mini Elektrikli Otomobil Fiyatı ve Özellikleri

MINI Cooper Elektrikli Fiyatı ve Özellikleri

MINI Cooper Elektrikli Fiyatı ve Özellikleri BMW tarafından 2017 yılında duyurulan Mini Cooper’ın elektrikli versiyonunun 2019 sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Mini Cooper elektrikli fiyatı ve aracın diğer detayları; Mini elektrikli menzili gibi... Read more »
Fiat 500e Fiyati - Fiat 500e Türkiye

Fiat 500e Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Fiat 500e Fiyatı ve Teknik Özellikleri Tasarımıyla fark yaratan yenilikçi şehir arabası Fiat 500 elektrik motoru ile yollarda. Fiat 500e, Fiat’ın elektrikli otomobillere geçiş dönemine vermiş olduğu pahalı bir cevaptır. Biraz aracın... Read more »
Porsche Taycan Fiyatı - Porsche Taycan Özellikleri

Porsche Taycan Fiyatı ve Özellikleri

Porsche Taycan Fiyatı ve Özellikleri Alman otomobil üreticisi Porsche’un yakında piyasaya süreceği Porsche Taycan, elektrikli otomobil dünyasına fırtına gibi geliyor! Porsche Taycan için inanılmaz fazla sayıda ön talep yapıldığı belirtiliyor. Yıllık 20.000... Read more »
Jaguar I-Pace Fiyatı - Jaguar i-Pace Türkiye Fiyatı

Jaguar I-PACE Fiyatı ve Özellikleri

Jaguar i-Pace Fiyatı ve Özellikleri Jaguar I-PACE Özellikleri Jaguar’ın ilk tamamen elektrikli arabası SUV dizaynı ile yeni Jaguar I-PACE, 28 Eylül – 7 Ekim tarihleri arasında İstanbul Bomontiada’da kurulan Jaguar Electric Zone showroomunda... Read more »
Chevrolet Bolt Fiyatı - Chevrolet Bolt Özellikleri - Chevrolet Bolt Menzil

Chevrolet Bolt Fiyatı ve Özellikleri

Chevrolet Bolt Fiyatı ve Özellikleri Chevrolet Bolt, Tesla Model 3 gibi elektrikli otomobiller ile karşılaştırıldığında daha uygun fiyatıyla öne çıkıyor. Chevrolet Bolt menzili tek şarj ile 383 KM’ye kadar yol alabilmenizi sağlıyor.... Read more »
Audi e-tron Elektrikli SUV Fiyatı ve Özellikleri

Audi E-Tron Fiyatı ve Özellikleri

Audi E-Tron Fiyatı ve Özellikleri Audi’in ilk tam elektrikli otomobili Audi e-tron Quattro ve Audi e-tron Sportback modelleri ile birlikte çıkması uzun zamandır heyecanla bekleniyordu. Güçlü özellikler sayesinde bu aracın SUV segmentindeki... Read more »
yerli-elektrikli-araba-hakkinda-merak-edilenler-gorselleri-elektrikliarabafiyatlaricom

GEN Otomobil: Yerli Otomobil Üreticisi Hakkında Merak Edilenler

Yerli Elektrikli Otomobil Üreticisi: GEN Otomobil GEN Otomobil, Dr. Gürsel GÜZEL’in önderliğinde kurulan, bünyesinde tecrübeli mühendisler barındıran ekibi ile;  devlet desteği olmadan AR-GE çalışmaları yaparak yerli otomobil üreten bir firmadır. Çoğu kişi GEN... Read more »

BMW iX3 Tam Elektrikli SUV

BMW iX3 elektrikli SUV, Paris Otomobil Fuarı’nda görücüye çıktı. Alman otomobil üreticisi, yeni BMW iX3 için ön sipariş almaya başladı. BMW iX3 Elektrikli SUV Alman otomobil üreticisi BMW, yeni %100 elektrikli SUV’si... Read more »
Renault elektrikli araç fiyatları - Renault zoe fiyatları

Renault Zoe Iconic Özel Seri

Renault Zoe ICONIC Renault Zoe Iconic, Renault Zoe satışlarını kutlamak amacıyla özel seri olarak tasarladı. Renault Zoe Avrupa’da en çok satılan elektrikli araba seçildi, 2012 sonunda piyasaya sunulduğundan beri 110.000‘den fazla araç... Read more »
×