BMW i8 Fiyatı - BMW i8 Fiyatları

BMW i8 Fiyatı ve Özellikleri

BMW i8 Fiyatı ve Özellikleri BMW’nin en füturistik aracı olan BMW i8, bilim kurgu filmlerini aratmayan bir tasarıma sahip. 2014 yılında üretime başlanan BMW i8 modeli, 2017 yılında makyajlandı. 2017 makyajı ile... Read more »
Mercedes-Benz-GLC-F-CELL-fotograflari-hidrojenli-hybrid-araba-gorseli-elektrikliarabafiyatlaricom

Mercedes Benz GLC F-CELL: Hidrojenle Çalışan Hybrid Araba

Mercedes Benz GLC F-CELL: Hidrojenle Çalışan Hybrid Araba Mercedes-Benz, Dünya’da bir ilke imza attı. Hidrojen yakıt hücresi ve plug-in hybrid teknolojisine sahip dünyanın ilk elektrikli arabası olarak adlandırılan Mercedes-Benz GLC F-CELL teslimatlarına... Read more »
Toyota elektrikli araba Fiyatları - Toyota Prius hybrid fiyatları

Toyota Prius Hybrid Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Toyota Prius Hybrid fiyatı ve teknik özellikleri Toyota Prius Hybrid Hibrit arabaların öncüsü olan Toyota‘nın, 1997 yılında dünyanın ilk seri üretim hibrit otomobili olarak sunulan Toyota Prius modeli. Bugün akıllı tasarım ve teknoloji... Read more »
Opel Ampera Hybrid Fiyatları - Opel Elektrikli Araba Fiyatları

Opel Ampera Hybrid fiyatı

Opel Ampera Hybrid fiyatı ve özellikleri Opel Ampera Hibrit Opel markasının compact(c) segmentinde çıkarttığı bu otomobil 2012-2015 yılları arasında satışa sunuldu. 1400 cc motor hacmine sahip olan bu araç 150 beygirlik güç üretiyor.370 Newtonmetre(Nm) tork’a... Read more »

Honda Civic Hybrid Araba Fiyatı

Honda Civic Hybrid fiyatı Honda Civic Hibrit Honda markasının compact(c) segmentinde çıkarttığı bu otomobil 2001-2015 yılları arasında satışa sunuldu.Fakat ülkemizde sadece 2.Jenerasyonu (2006-2011) bulunuyor. 1400 cc’lik benzinli motor 95 beygir üretirken elektrikli motoru da 20... Read more »
Toyota Elektrikli Araba Fiyatları - Toyota Auris elektrikli Fiyatları

Toyota Auris Hybrid ve Auris Touring Sport Hybrid

Toyota Auris Hybrid ve Auris Touring Sport Hybrid fiyatları özellikleri Toyota Auris Hybrid ve Auris Touring Sport Hybrid fiyatları özellikleri Hibrit arabaların öncüsü olan Toyota‘nın Auris Hybrid‘i çokta yenilikçi bir tasarıma sahip... Read more »
Toyota C-HR fiyatları - Toyota Hybrid Elektrikli Araba Fiyatları

Toyota C-HR Fiyatı ve Özellikleri

Toyota C-HR Hibrit Araba Fiyatı ve Teknik Özellikleri Toyota C-HR Hybrid Toyota’nın Adapazarı’nda üretilen C-HR modelinin 1.8 Hybrid seçeneği sessizliği ve düşük yakıt tüketimi ile oldukça iddialı bir araba. 1.8 litre 99... Read more »
Toyota Yaris hybrid fiyatları - Toyota Hybrid Elektrikli Araba Fiyatları

Toyota Yaris Hybrid fiyatı ve özellikleri

Toyota Yaris Hybrid Fiyatı ve Özellikleri Toyota Yaris Hybrid Fiyatı ve Özellikleri Hibrit arabaların öncüsü olan Toyota, küçük sınıfındaki Yaris Hybrid‘i nispeten ulaşılabilir fiyatta tüketicilere sunuyor. Ön ve arka Toyota logolarının mavi... Read more »
Kia Niro Elektrikli Araba Fiyatları - Kia Elektrikli Otomobil Fiyatları

Kia Niro Hybrid fiyatı ve teknik özellikleri

Kia Niro Hybrid fiyatları Kia Niro Hybrid Şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Kia Niro Hybrid görünüşünün yanı sıra 3,8 litre(karma) yakıt tüketimi ile de dikkatleri üzerine çekiyor. 105 beygirlik 1.6 GDI benzinli... Read more »
Hyundai ioniq Fiyatları - Hyundai elektrikli otomobil fiyatları

Hyundai IONIQ Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Hyundai IONIQ Hybrid Fiyatı ve Teknik Özellikleri Hyundai Ioniq Hakkında Bilgiler Hyundai markasının compact(c) segmentinde çıkarttığı bu otomobil, Elektrikli (EV), Plug-in Hybrid (PHEV) ve Hybrid (HEV) motorun sadece tek bir gövdede buluştuğu dünyadaki ilk otomobil olma özelliğiyle ortaya çıkıyor. Fakat Plug-in Hybrid(PHEV) ve... Read more »
×