Renault elektrikli araç fiyatları - Renault zoe fiyatları

Renault Zoe Iconic Özel Seri

Renault Zoe ICONIC Renault Zoe Iconic, Renault Zoe satışlarını kutlamak amacıyla özel seri olarak tasarladı. Renault Zoe Avrupa’da en çok satılan elektrikli araba seçildi, 2012 sonunda piyasaya sunulduğundan beri 110.000‘den fazla araç... Read more »
Renault elektrikli araba fiyatları - Renault otonom araba fiyatları

Renault EZ-ULTIMO: Otonom Araba Konsepti

Renault EZ-ULTIMO fiyatları ve teknik detayları Renault’un Otonom Aracı EZ-ULTIMO Renault, Paris Otomobil Fuarı’nda premium ve toplu taşımaya uygun otonom araç konsepti EZ-ULTIMO‘yu ilk kez sergiledi. Renault daha önce EZ-GO VE EZ-PRO... Read more »
Renault elektrikli araba fiyatları - Renault K-ZE fiyatları

Renault KZE Modelini Duyurdu!

Renault KZE elektrikli araba Yeni Renault K-Z.E. Renault, bu hafta Paris Otomobil Fuarı’nda %100 elektrikli K-ZE modelini ve üç modelinin Plug-in hybrid versiyonlarını duyurdu. Renault markasının standında baş köşede yer alan yeni... Read more »
Renault Twizy Fiyatları - Renault Elektrikli Araba Fiyatları

Renault Twizy Fiyatları ve Özellikleri

Renault Twizy Fiyatları ve Renault Twizy Özellikleri Renault Twizy Fiyatları ve Özellikleri Bu mini elektrikli araba hem çevreci, hem sessiz. Şehir içi kullanım ve ufak beldelerde rahat seyahat edilebilmesi amacıyla tasarlanan Twizy’nin... Read more »
Renault Zoe Fiyatları - Renault Elektrikli Otomobil Fiyatları 2018

Renault Zoe Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Renault Zoe Fiyatı ve Teknik Özellikleri 2019 Renault Zoe fiyatı ve teknik özellikleri: Renault Zoe diğer elektrikli arabalara nispeten biraz daha uygun fiyatıyla biliniyor. Elektrikli arabalar kategorisinde en çok satış yapan araçlardan... Read more »
×