Tesla Elektrikli Kamyonet

Tesla Kamyonet (Pickup) Fiyatı ve Özellikleri

Tesla Kamyonet (Pickup) Fiyatı ve Teknik Özellikleri Elon Musk, elektrikli kamyonet piyasaya süreceğini ilk söylediğinden yıllar sonra; ilk kez Tesla Pickup hakkında detaylar paylaşıldı. Tesla Pickup hakkında öğrenebildiğimiz bütün bilgiler burada.Biz buna... Read more »
tesla-otopilot-kazayi-onledi-elektrikliarabafiyatlaricom

Tesla’nın Acil Frenleme Sistemi Yine Hayat Kurtardı

Tesla’nın Acil Frenleme Sistemi Yine Hayat Kurtardı Geçtiğimiz hafta yayınlanan bir videoda, Tesla’nın otonom frenleme sistemi sayesinde tehlikeli bir kazayı nasıl önlediği görüntülendi. John Anderson isimli Tesla elektrikli araba sahibinin, TeslaCam ile... Read more »

Tesla Gelişmiş Otopilot Güncellemesi

Tesla Gelişmiş Otopilot Güncellemesi Tesla sahipleri çok yakında arabalarını telefonlarındaki mobil uygulama sayesinde, uzaktan kumandalı araba gibi kullanabilecekler! Elon Musk uzun zamandır beklenen yeni özellikleri yine twitter aracılığı ile duyurdu. Car will... Read more »
Tesla Model S Fiyatları - Tesla Elektrikli Araba Fiyatları

Tesla Model S fiyatı (P100D) ve teknik özellikleri

Tesla Model S fiyatı hakkında detaylı araştırmalar yaptık, Türkiye’de Tesla’nın resmi olarak satış yaptığı bir yer bulunmuyor. Bunun başlıca sebeplerinden birisi, henüz Türkiye’nin %100 elektrikli araba kullanımına tamamen uygun olmaması olarak gösterilebilir.... Read more »
×