Elektrikli ArabalarGenelHaberlerKarma

Karma İlk Tam Elektrikli GS serisini Duyurdu

işte karşınızda Elektrikli GS serisi.

Muhteşem Revero hibrit lüks sedanını üreten Karma Automotive, 1.100 beygirlik Karma SC2 elektrikli süper otomobilinin temelini oluşturacak E-Flex platformunun geliştirilmesiyle bazı büyük hamleler yapıyor. (finansal istikrarı konusundaki şüphelerine rağmen). Şirket, 11. bölüm iflas başvurusunda bulunurken ve ileride belirsiz bir gelecek varken, şimdi ilk tamamen elektrikli aracı ve yeni GS serisi adını duyurdu.

GS serisi yeni elektrikli seçenekler, ilave teknoloji içerecek ve Karma‘nın ilk pilli elektrikli lüks sedanı olacak. Revero Sedan şu anda hibrit bir yakıt / elektrik sistemini kullanıyor ve güçlü bir 403 hp ve 981 lb-ft tork sağlıyor.

Karma CEO‘su Dr. Lance Zhou, “Karma‘nın artık GS serisinin bir parçası olarak ilk tamamen elektrikli aracımızı sunacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz,” dedi. “Ürün listesindeki maliyet düşüşleri, tedarik zincirimizi düzene sokan ve standartlaştırılmış üretim yöntemleri aynı zamanda daha yüksek pazar penetrasyonuna olanak tanıyan GS serisi için yeni, daha ulaşılabilir bir fiyatlandırma yapısına olanak tanıdı ve piyasayı daha büyük bir giriş seviyesi lüks alıcı grubuna açtı. “

Bu hareket, savaşı doğrudan tamamen elektrikli rakibi Tesla‘ya götürecek. Ancak sınırlı bir üretim çalışması ve küçük bayi ağıyla, elektrik devinin henüz endişelenmesine gerek yok.

Karma ayrıca, ilgilenen tarafların sırada bir yer ayırtmak için 100 $ ‘lık bir depozito yatırmalarına olanak tanıyan yeni bir ön rezervasyon sipariş sitesini yayına alarak sipariş sürecini kolaylaştırdı. Karma‘ya göre yeni GS serisi, “markanın mirasıyla devam etmek için Revero‘nun aynı egzotik tasarımını koruyacak. Ancak markaya yeni müşteriler kazandırmaya yardımcı olacak teknolojik gelişmeleri ekleyecek.

Bunlar, Kaliforniya merkezli üreticinin umut verici hamleleri gibi görünüyor. Ancak şirketin daha uzun süre buralarda olup olmayacağı henüz belli değil.

Pinterest

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu