ChevroletElektrikli ArabalarHaberler

Chevrolet Bolt Fiyatı ve Özellikleri

Chevrolet Bolt Fiyatı ve Özellikleri

Chevrolet Bolt, Tesla Model 3 gibi elektrikli otomobiller ile karşılaştırıldığında daha uygun fiyatıyla öne çıkıyor. Chevrolet Bolt menzili tek şarj ile 383 KM’ye kadar yol alabilmenizi sağlıyor. Nissan Leaf gibi uygun fiyatlı fakat onun kadar kısa menzilli değil, Tesla Model 3’den ise daha ucuz ve pratik. Chevrolet Bolt ilk olarak 2015’de konsept tasarım olarak tanıtılmıştı, üretilmeye yakın bir zamanda 2016’da tekrar tanıtılıp piyasaya sürüldü.

Chevrolet Bolt Özellikleri

Chevrolet Bolt Fiyatı - Chevrolet Bolt Özellikleri - Chevrolet Bolt Menzil
Chevrolet Bolt Fiyatı – Chevrolet Bolt Özellikleri – Chevrolet Bolt Menzil

Chevrolet Bolt elektrikli arabanın motoru 200 HP gücüne sahip ve bu elektrik motorunu 60 kWh lityum iyon batarya güçlendiriyor. Chevy Bolt menzili ise belirttiğimiz gibi tek şarj ile 383 KM‘ye kadar yolculuk sağlıyor. Chevrolet Bolt bu özellikleri sayesinde piyasadaki en uzun mesafeli yolculuk sağlayan elektrikli otomobillerden birisi. Özellikle Model 3’e kafa tutacak özelliklere ve ondan daha uygun fiyata sahip. Chevy Bolt şuan için Türkiye’de resmi olarak satılmıyor; fakat Türkiye’ye gelmesini dört gözle bekliyor olacağız, takipteyiz.

Chevy Bolt Kullanıcı Yorumu

Chevrolet Bolt Türkiye Fiyatı
Chevrolet Bolt Türkiye Fiyatı Chevrolet Bolt Fiyatı ve Özellikleri

Bolt’un iç dizaynında minimalist bir tasarım hakim. Kullanıcıları iç tasarımında kullanılan malzemelerin ucuz göründüğünü; fakat motor ve menzil özellikleri ile bu fiyat aralığındaki diğer araçların tamamından daha iyi olduğunu söyler 🙂 .

Chevy Bolt EV - Elektrikli Otomobil
Chevrolet Bolt Fiyatı ve Özellikleri

Chevrolet Bolt Fiyatı 2019

Chevrolet Bolt 2019:$39,781
Tahmini Türkiye Fiyatı:~250.000 TL

Pinterest

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu