Elektrikli ArabalarGenelHaberlerVanderhall

Elektrikli Vanderhall Navarro, Jeep Wrangler’e Rakip Olacak

Üç tekerlekli araçlarıyla tanınan Vanderhall, üretim de ciddi kararlar almış durumda. ilk elektrikli arazi aracı için start verdi.. Karşınız da Elektrikli Vanderhall Navarro

Vanderhall Motor Works, en çok Venedik, elektrikli Edison roadster ve daha lüks Carmel gibi üç tekerlekli otomobilleri ile tanınır. Şimdi, Utah merkezli firma, şirketin daha önce inşa ettiği hiçbir şeye benzemeyen, serisine dördüncü bir model eklemeye hazırlanıyor.

İlk kez gösterilen Vanderhall Navarro, yeni bir dört tekerlekli arazi offroad aracıdır. Detaylar çok az, ancak Vanderhall, Navarro‘nun “devrim yaratacağını ve yeni bir macera aracı kategorisi yaratacağını” vaat ediyor.

Tanıtım videosunun da açıkladığı gibi, Vanderhall, Navarro‘nun üretimine uyum sağlamak için üretim tesisini genişletiyor. Video konteyner kapağı, Vanderhall‘ın yeteneklerini kanıtlamak için Navarro tarafından ezilen off-road Venedik konsepti ile başlıyor. Tanıtım videoları izledikçe, bu gördüğümüz unutulmaz olanlardan biri.

Vanderhall CEO‘su R. Scott Bell “Bayimizin karlılığını artırmak, markamızın premium güç sporları üreticisi statüsünü pekiştirmek ve toplam pazar payımızı genişletmek için yeni ve yıkıcı ürünler sağlama çabası içinde Vanderhall, bir sonraki evrimsel modelimiz olan Navarro‘yu duyurmaktan memnuniyet duyarız. Dört çeker. Tamamen elektrikli off-road Vanderhall Navarro birçok çığır açan teknolojiye ve her türlü üretim güç sporları modeli için ilklere sahip olacak, “dedi

Sağlam gövde stili, Vanderhall‘ın Jeep Wrangler‘a benzediğini öne sürülüyor. Navarro tamamen elektrikli olacak. Güç aktarma organı detayları gizli tutuluyor. Ancak Edison, birleşik 138 beygir gücü üretmek için iki elektrik motoru kullanıyor.

Vanderhall da Rivian ile rekabet etmek istiyorsa, Navarro‘nun 750 hp ve 829 lb-ft torka sahip R1T kamyon ve R1S SUV‘dan daha iyi performans göstermesi gerekecek. Tanıtımdan, Navarro geniş tekerlekli, geniş arazi lastikleri, tavana monte LED ışıklar ve kısa bir gövde sunuyor. Wrangler gibi, tavanı açılabilir gibi duruyor.

Edison sadece 34.950 $ ‘dan başladığından, Navarro çok uygun fiyatlı bir elektrikli arazi aracı olabilir. Vanderhall, 4 Ocak 2021’de Navarro tamamen ortaya çıkmadan önce 19 Ekim’de yeni elektrikli arazi aracı hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacak. Ön siparişler 2021 yazında başlayacak. Tabi ki ABD’de

Pinterest

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu