BMWElektrikli Kamyonlar

Elektrikli BMW iX Pick Up Harika Görünüyor

Yeni Elektrikli BMW iX Pick Up olarak oldukça tatlı görünüyor.

BMW‘nin devasa yeni kurumsal ızgarası, Bavyera otomobil markasının en yeni elektrikli aracı olan BMW iX‘e bile girerken hiç bir yavaşlama belirtisi göstermiyor. Bunun neden tuhaf kabul edilebileceğini düşünüyorsanız unutmayın: elektrikli araçların genellikle ızgaralara ihtiyacı yoktur. Aslında ortaya çıktıktan sonra, iX‘in tasarımı internette gergin bir ağız dalaşı konusu haline geldi ve BMW‘nin sosyal medyada eleştirmenleri ezmeye çalışması ve ardından özür dilemesi ile sonuçlandı.

Tam olarak bir elektrikli kamyonet adayı olarak gösterebileceğimiz türden bir araç değil. Ama yine de değerlendirmek için buradayız.

Yukarı da resmini gördüğünüz araç 2022 BMW iX. Tasarımcı Kleber Silva tamamen elektrikli bir kamyonet olarak yeniden tasarlandı. C sütunundan ileriye doğru, aynı eğimli tavan çizgisi, aynı dar farlar ve evet, aynı bölücü yeni kurumsal ızgara ile bu ayın başlarında BMW‘nin sergilediği tam tasarımın aynısı. Ancak C sütunundan geriye bakıldığında, kapalı bir bagaj alanı yerine küçük bir açık kasa görüyoruz.

Bu küçük bir değişiklik ama aracın genel estetiğini büyük ölçüde değiştirmek için yetmiş de artmış bile.

Ne düşündüğünüzü biliyoruz. “Bir BMW pick up mı? Bu çok saçma!” Bu çoğunlukla herkesin aklından geçmiştir. Ford, GM, Tesla, Rivian, Bollinger ve Lordstown Motors‘un yakında çıkacak elektrikli pick upların ataklarına karşı BMW‘nin pazara girme şansı aslında sıfır. Ancak, BMW‘nin aslında BMW X7 crossover‘ı temel alan tek seferlik bir pick up konseptini geliştirdiğini öğrenmek sizi şaşırtabilir. Ancak bu, olası bir üretim amaçlı araca gerçek bir bakıştan çok şirketin mesleki stajyerleri için bir gibi me geliyor.

Ne yazık ki, bu BMW elektrikli pickupın canlı olarak görmemiz için sahip olduğumuz en iyi şans. tabi ki bazı alıcılar bunu kendileri için büyük bir şans olarak görebilirler.

Pinterest

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu