Doblo Elektrikli Özellikleri - Doblo Elektrikli Fiyatı

Fiat Doblo Elektrikli Fiyatı ve Özellikleri

Fiat Doblo Elektrikli Fiyatı ve Özellikleri Türkiye’nin en çok kullanılan ticari otomobillerinden biri olan Fiat Doblo yavaş yavaş elektrikleniyor. Tofaş’ın fabrikasında aracın geliştirilme süreci uzun zamandır devam ediyor. Aracın seri üretimine başlanmasına... Read more »
Mini Elektrikli Otomobil Fiyatı ve Özellikleri

MINI Cooper Elektrikli Fiyatı ve Özellikleri

MINI Cooper Elektrikli Fiyatı ve Özellikleri BMW tarafından 2017 yılında duyurulan Mini Cooper’ın elektrikli versiyonunun 2019 sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Mini Cooper elektrikli fiyatı ve aracın diğer detayları; Mini elektrikli menzili gibi... Read more »
BMW i8 Fiyatı - BMW i8 Fiyatları

BMW i8 Fiyatı ve Özellikleri

BMW i8 Fiyatı ve Özellikleri BMW’nin en füturistik aracı olan BMW i8, bilim kurgu filmlerini aratmayan bir tasarıma sahip. 2014 yılında üretime başlanan BMW i8 modeli, 2017 yılında makyajlandı. 2017 makyajı ile... Read more »
Fiat 500e Fiyati - Fiat 500e Türkiye

Fiat 500e Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Fiat 500e Fiyatı ve Teknik Özellikleri Tasarımıyla fark yaratan yenilikçi şehir arabası Fiat 500 elektrik motoru ile yollarda. Fiat 500e, Fiat’ın elektrikli otomobillere geçiş dönemine vermiş olduğu pahalı bir cevaptır. Biraz aracın... Read more »
Porsche Taycan Fiyatı - Porsche Taycan Özellikleri

Porsche Taycan Fiyatı ve Özellikleri

Porsche Taycan Fiyatı ve Özellikleri Alman otomobil üreticisi Porsche’un yakında piyasaya süreceği Porsche Taycan, elektrikli otomobil dünyasına fırtına gibi geliyor! Porsche Taycan için inanılmaz fazla sayıda ön talep yapıldığı belirtiliyor. Yıllık 20.000... Read more »
Tesla Elektrikli Kamyonet

Tesla Kamyonet (Pickup) Fiyatı ve Özellikleri

Tesla Kamyonet (Pickup) Fiyatı ve Teknik Özellikleri Elon Musk, elektrikli kamyonet piyasaya süreceğini ilk söylediğinden yıllar sonra; ilk kez Tesla Pickup hakkında detaylar paylaşıldı. Tesla Pickup hakkında öğrenebildiğimiz bütün bilgiler burada.Biz buna... Read more »
Tesla Otopilot Robota Çarpıyor

Otopilottaki Tesla, Robota Çarpıp Kaçtı (Robot Öldü)

Otopilottaki Tesla Robota Çarpıp Kaçtı Geçtiğimiz günlerde Youtube’da yayınlanan bir videoda Las Vegas’ta bir Tesla sürücüsü aracının otopilot modunu açık bırakıp yolda ilerlerken yol kenarında duran tanıtım robotuna çarpıp olay yerinden uzaklaşıyor.... Read more »
Jaguar I-Pace Fiyatı - Jaguar i-Pace Türkiye Fiyatı

Jaguar I-PACE Fiyatı ve Özellikleri

Jaguar i-Pace Fiyatı ve Özellikleri Jaguar I-PACE Özellikleri Jaguar’ın ilk tamamen elektrikli arabası SUV dizaynı ile yeni Jaguar I-PACE, 28 Eylül – 7 Ekim tarihleri arasında İstanbul Bomontiada’da kurulan Jaguar Electric Zone showroomunda... Read more »
Chevrolet Bolt Fiyatı - Chevrolet Bolt Özellikleri - Chevrolet Bolt Menzil

Chevrolet Bolt Fiyatı ve Özellikleri

Chevrolet Bolt Fiyatı ve Özellikleri Chevrolet Bolt, Tesla Model 3 gibi elektrikli otomobiller ile karşılaştırıldığında daha uygun fiyatıyla öne çıkıyor. Chevrolet Bolt menzili tek şarj ile 383 KM’ye kadar yol alabilmenizi sağlıyor.... Read more »
Audi e-tron Elektrikli SUV Fiyatı ve Özellikleri

Audi E-Tron Fiyatı ve Özellikleri

Audi E-Tron Fiyatı ve Özellikleri Audi’in ilk tam elektrikli otomobili Audi e-tron Quattro ve Audi e-tron Sportback modelleri ile birlikte çıkması uzun zamandır heyecanla bekleniyordu. Güçlü özellikler sayesinde bu aracın SUV segmentindeki... Read more »
×